Trzy kluby w grze o transfer snajpera Interu Mediolan

Joaquin Correa
Joaquin Correa Pressfocus

Joaquin Correa jest jednym z głównych kandydatów do opuszczenia Interu Mediolan w letnim okienku transferowym. La Gazzetta dello Sport donosi, że zainteresowanie Argentyńczykiem wykazują West Ham, Aston Villa i Sevilla. 

  • Joaquin Correa nie spełnił pokładanych w nim nadziei w Interze
  • Klub postara się latem sprzedać Argentyńczyka
  • Największe zainteresowanie 28-latkiem wykasują kluby z Premier League

Premier League najlepszą opcją dla Joaquina Correi?

Przed sezonem Inter zdecydował się wykupić z Lazio Rzym Joaquina Correę. Argentyńczyk kosztował Nerazzurrich blisko 25 milionów euro. Daleki jest jednak w obecnej kampanii od spełnienia pokładanych w nim nadziei. 28-latek rozegrał 26 meczów i tylko trzy razy wpisał się na listę strzelców. To wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań w Mediolanie.

Klub szykuje się latem na rozstania z wieloma zawodnikami. Władze Interu liczą, że uda się odzyskać im pieniądze zainwestowane w napastnika. W przeciwnym razie trudno będzie o spełnienie wszystkich celów transferowych na nowy sezon. Dziennikarze z La Gazzetta dello Sport przyjrzeli się bliżej sytuacji zawodnika.

Zgodnie z ich informacjami, Nerazzurri mają już trzech potencjalnych kupców na Argentyńczyka. W tym gronie wymienia się West Ham, Aston Villę i Sevillę. Dużo większe szanse na sprowadzenie snajpera mają jednak kluby z Premier League. Correa nie miał jeszcze okazji sprawdzić się w tamtejszej lidze, dlatego ta opcja może być w jego oczach najbardziej atrakcyjna. 

Komentarze