Inter pilnie odnowi kontrakt Icardiego?

Serie A
Serie A

Według włoskich mediów sternicy Interu Mediolan muszą jak najszybciej parafować nowy kontrakt z Mauro Icardim, bo istnieje realne zagrożenie, że Argentyńczyka będzie chciał pozyskać Real Madryt. Aktualna umowa zakłada, że zawodnik może odejść do dowolnego klubu spoza Włoch za 110 mln euro, ale pod warunkiem, że taka oferta wpłynie do klubu z Lombardii w ciągu dwóch pierwszych tygodni lipca.

Czytaj dalej…

CalcioMercato.com odniosło się do przyszłości Icardiego na swoich łamach, sugerując, że Inter dąży do tego, aby podnieść lub całkowicie usunąć klauzulę odstępnego w umowie zawodnika.

Coraz częściej słychać głosy, że sternicy Królewskich są zainteresowani pozyskaniem Argentyńczyka, chociaż cały czas nie pojawiła się żadna oferta w tej sprawie.

Zamieszanie związane z napastnikiem Nerazzurrich zamierza wykorzystać jego żona i jednocześnie menedżerka, czyli Wanda Nara, która przekonuje przedstawicieli Interu do tego, aby zaoferowali Icardiemu apanaże na poziomie ośmiu milionów euro, które zawodnik inkasowałby każdego roku.

W tym sezonie Icardi zaliczył łącznie 22 mecze, w których zdobył 13 bramek, a ponadto zaliczył dwie asysty.

Komentarze