Inter otwiera ośrodek treningowy dla swoich zawodników

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Inter Mediolan potwierdził, że jego zawodnicy będą mogli wznowić treningi w Appiano Gentile w tym tygodniu. To również konsekwencja decyzji włoskiego rządu, który dopuścił możliwość przeprowadzania indywidualnych zajęć w klubowych ośrodkach treningowych.

Czytaj dalej…

“W świetle okólnika wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w niedzielę 3 maja, który przewiduje możliwość indywidualnego treningu zawodników uprawiających sporty drużynowe w swoich ośrodkach treningowych zgodnie z zasadami społecznego dystansu, Inter Mediolan informuje, że zawodnicy pierwszego zespołu będą mogli, na zasadzie dobrowolności, w najbliższych dniach korzystać z ośrodka treningowego Suning w Appiano Gentile do treningów indywidualnych” – czytamy w komunikacie włoskiego klubu.

“Wszystkie pozostałe obszary centrum pozostaną zamknięte, z wyjątkiem obiektu medyczno-technicznego na miejscu, który jest niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony sportowców” – dodano w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie internetowej klubu.

Komentarze