Inter oczekuje na kolejną ofertę za Skriniara

Milan Skriniar
Milan Skriniar Pressfocus

Inter jest świadomy tego, że Milan Skriniar prawdopodobnie zmieni klub tego lata. Mediolańczycy odrzucili wiele ofert PSG, ale porozumie się zbliża.

  • PSG walczy o Milana Skriniara
  • Mistrz Francji odrzucił już kilka ofert
  • Inter prawdopodobnie dopnie swego w sprawie sprzedaży Słowaka

Mediolańczycy byli konsekwentni

Inter kompletuje kadrę na sezon 2022/2023. Wicemistrz Włoch dotychczas przeprowadził kilka transferów do klubu, między innymi sfinalizował wypożyczenie Romelu Lukaku. Mediolańczycy robią miejsce dla kolejnych nowych nabytków, więc pozbywają się też zawodników. Klub oszczędza pieniądze między innymi na tym, że karierę zakończył Aleksandar Kolarov, a nowego kontaktu nie podpisali Ivan Perisic, czy Andrea Ranocchia. Wkrótce nadejdzie czas, że Inter zarobi sporą sumę.

Od dłuższego czasu zanosi się na wielki przelew, który wykona PSG. Paryżanie chcą bowiem, aby do ich drużyny dołączył Milan Skriniar. Słowak przychylnie patrzy na taki ruch. Ma już nawet ustalone warunki indywidualnego kontraktu z mistrzem Francji. Pozostaje jeszcze, aby porozumienie wypracowały kluby.

PSG początkowo uznało, że wykorzysta to iż Skriniarowi został rok kontraktu. Paryżanie zaproponowali zatem Interowi mniej, niż 50 milionów euro, na co rzecz jasna włoski klub nie przystał. Później ekipa ze stolicy Francji starała się zaoferować mediolańczykom piłkarza plus pieniądze. Do Mediolanu miał trafić Timo Kehrer plus 50 mln euro (finalnie 60 mln euro). Następnie zamiast Kehrera proponowano Juliana Draxlera i 60 mln euro. Inter konsekwentnie odrzucał otrzymane propozycje, gdyż czekał na 70 mln euro. W Mediolanie spodziewają się takiej oferty w przyszłym tygodniu.

Czytaj także: Inter bliski pożegnania piłkarza z ogromną pensją

Komentarze

Comments 3 comments