Inter niebawem przedłuży kilka umów

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu PressFocus

Dyrektor sportowy Interu Mediolan potwierdził, że w najbliższych miesiącach klub planuje przedłużyć kilka umów z piłkarzami. Pierwszymi w kolejce do prolongaty nowych kontraktów są Hakan Calhanoglu oraz Alessandro Bastoni.

  • Inter Mediolan usilnie pracuje nad kształtem kadry na przyszły sezon
  • Piero Ausilio potwierdził, że w najbliższych miesiącach klub przedłuży kilka umów
  • Pierwszymi beneficjentami negocjacji mają być Hakan Calhanoglu i Alessandro Bastoni

Calhanoglu i Bastoni pierwsi w kolejce do przedłużenia kontraktów z Interem

Inter Mediolan wciąż nie może być pewien nawet ogólnego kształtu kadry w przyszłym sezonie. Wiadomo jedynie, że Milan Skriniar przeniesie się jako wolny agent do Paris Saint-Germain. Romelu Lukaku i Francesco Acerbi są tylko wypożyczeni, kolejno z Chelsea i Lazio. Do tego 30 czerwca wygasa kontrakt Stefana de Vrija.

Piero Ausilio swoimi słowami wlał jednak nieco nadziei w serca kibiców Nerazzurrich.

Spodziewajcie się pozytywnych wieści w bardzo niedługim czasie – powiedział dyrektor sportowy klubu. Świetnie zorientowany w rynku transferowym Fabrizio Romano rozwinął myśl Ausilio. Mediolańczycy pracują obecnie nad przedłużeniem trzech lub czterech kontraktów ze swoimi piłkarzami. Zamierzają domknąć negocjacje w przeciągu najbliższych miesięcy. To jednak nie przedłużenie współpracy ze wspomnianym de Vrijem ma zostać domknięte najszybciej. Według włoskiego dziennikarza, pierwszymi w kolejce do nowych kontraktów są Hakan Calhanoglu oraz Alessandro Bastoni. Umowy obu zawodników obowiązują do 30 czerwca 2024 roku, ale dla klubu zapewnienie sobie ich usług na dłużej jest obecnie priorytetem.

Calhanoglu rozegrał już w tym sezonie 30 spotkań dla Interu w tym sezonie. Zanotował w nich trzy bramki i sześć asyst. Z kolei Bastoni wystąpił w 25 meczach na wszystkich frontach. Ma na koncie pięć ostatnich podań przy bramkach kolegów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze