Inter nie chce Lukaku? Trudny czas dla Belga

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. PressFocus

Romelu Lukaku i jego przyszłość w Interze Mediolan stoi pod dużym znakiem zapytania. Corriere dello Sport przekazało nowe wieści na temat reprezentanta Belgii.

  • Czarne chmury zbierają się nad Romelu Lukaku
  • Corriere dello Sport informuje, że Belg nie chce rozstawać się z Interem Mediolan po sezonie
  • Sternicy Nerazzurrich na dzisiaj nie widzą podstaw na przedłużenia wypożyczenia z klubem ze Stadio Giuseppe Meazza

Niepewny los Lukaku w Interze

Romelu Lukaku latem minionego roku wrócił do Interu Mediolan, chcąc odzyskać dawny blask. Po przeprowadzce do Chelsea belgijski napastnik stracił swoja skuteczność, którą zachwycał kibiców Nerazzurrich, grając w duecie napastników z Lautaro Martinezem.

Corriere dello Sport przekonuje, że Lukaku ma plany, aby nie rozstawać się po sezonie z Interem. Zawodnik chciałby zostać w klubie z Mediolanu, Trzeba jednak pamiętać, że jest na dzisiaj tylko wypożyczony do przedstawiciela Serie A z Chelsea.

Na dzisiaj jasne jest, że sternicy Czarno-niebieskich nie dostrzegają jeszcze wystarczających podstaw do negocjacji z władzami klubu z Premier League w sprawie przedłużenia wypożyczenia. W tym sezonie piłkarz stracił dużo czasu z powodu kontuzji, co jednocześnie skutkuje tym, że Lukaku nie prezentował się do tej pory tak, jak oczekiwali tego właściciele 19-krotnego mistrza Włoch.

Belgijski napastnik w tej kampanii rozegrał siedem meczów w Serie A, strzelając w nich jednego gola. Inter jednocześnie może zrezygnować z przedłużenia wypożyczenie zawodnika. Na pierwszą taką transakcję klub musiał wydać 20 milionów euro.

Czytaj więcej: Przed 20. kolejką Serie A: typy, kursy, analiza

Komentarze