Inter nie traci nadziei na hitowy transfer

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. PressFocus

Paulo Dybala wciąż znajduje się na celowniku Interu Mediolan. W zeszłym roku Argentyńczyk był bliski przenosin na San Siro, lecz ostatecznie trafił do AS Romy. Nerrazzuri liczą, że tym razem uda się go sprowadzić – informuje “Tuttosport”.

  • Paulo Dybala trafił w zeszłym roku do AS Romy, gdzie szybko stał się kluczowym zawodnikiem
  • Argentyńczyk latem ponownie będzie mógł zmienić pracodawcę
  • Inter Mediolan nieustannie przejawia zainteresowanie rozchwytywanym napastnikiem

Dybala znów zmieni klub?

W 2022 roku Paulo Dybala oraz Juventus podjęli wspólnie decyzję o zakończeniu współpracy i rozstaniu wraz z wygaśnięciem kontraktu. W kontekście przyszłości Argentyńczyka mówiło się o wielu klubach. Ostatecznie trafił on do AS Romy, choć niemal do samego końca w grze pozostawał Inter Mediolan.

Napastnik stał się w Rzymie absolutną gwiazdą. Łącznie uzbierał na swoim koncie już trzynaście bramek i osiem asyst, a Jose Mourinho ustala wyjściową jedenastkę właśnie od jego nazwiska.

Kibice AS Romy drżą o przyszłość Dybali. W umowie z klubem zawarta została klauzula wykupu na poziomie zaledwie 20 milionów euro. To promocyjna kwota, biorąc pod uwagę jakość oraz dyspozycję 29-latka.

Inter Mediolan nieustannie wykazuje zainteresowanie jego usługami i ma nadzieję, że tym razem uda się pozytywnie przeprowadzić całą operacje. Nerrazzuri poszukują jakości i niekonwencjonalności w ofensywie, którą mógłby zagwarantować właśnie reprezentant Argentyny.

Komentarze