Inter nie chce Godina. Chętnie odda go do Ligue 1

Stadio San Siro
Stadio San Siro fot. Sport pictures.eu

Inter jest gotowy rozstać się z Diego Godinem, który znajduje się na celowniku Stade Rennes. Wiele wskazuje na to, że defensor ten odejdzie do Francji za minimalną stawkę.

Czytaj dalej…

Działacze z Mediolanu zakontraktowali Diego Godina przed rokiem, gdy był wolnym agentem po rozstaniu się z Atletico Madryt. Gracz ten nie zrobił jednak furory we włoskiej Serie A i przez dłuższą część sezonu przesiedział na ławce rezerwowych.

Godin za drogi dla Interu

Interowi zależy na tym, by rozstać się z zawodnikiem, który zarabia rocznie aż 7 milionów euro. Dlatego też działacze z San Siro nie będą robić Godinowi problemów, jeśli zdecyduje się zakontraktować go Stade Rennes.

Jak donosi Corriere della Sera, Inter jest gotowy oddać zawodnika za minimalną stawkę. Inne możliwe rozwiązanie to przedwczesne zakończenie współpracy i anulowanie kontraktu.

Po raz pierwszy w Ligue 1?

Urugwajczyk nie zwykł często zmieniać barw klubowych. W Atletico występował przez dziewięć sezonów. Wcześniej przez trzy lata grał z kolei w Villarrealu. Swoją karierę rozpoczynał w urugwajskim Cerro, skąd przeniósł się do Nacionalu.

Stade Rennes, o ile transfer dojdzie do skutku, byłby jego piątym klubem w dorosłej karierze.

Komentarze