Inter nawiązał współpracę z globalnym partnerem

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. PressFocus

Inter Mediolan poinformował, że oficjalnym partnerem klubu został eBay. – Ta umowa pozwala nam powiększyć doświadczenie związane ze sprzedażą online dzięki dedykowanemu sklepowi Interu dla kibiców – powiedział dyrektor generalny korporacji – Alessandro Antonello.

  • Inter Mediolan przekazał informację na temat interesującego partnerstwa
  • Włoski klub nawiązał współpracę z marką eBay
  • Umowa mediolańczyków z globalnym przesiębiorstwem ma obowiązywać do 2024 roku

Inter ogłosił partnerstwo z eBay

Inter Mediolan jest jedną z tych ekip w tym sezonie Serie A, które nie rozpieszcza swoich kibiców. Czarno-niebiescy jednak w Lidze Mistrzów są blisko awansu o fazy pucharowej rozgrywek. Sukcesem klubu jest natomiast nawiązanie współpracy z marką eBay. Koncern jest znany między innymi z aukcji internetowych. W środę światło dzienne ujrzał natomiast komunikat związany z osiągnięciem ciekawego porozumienia.

“Ebay i Inter Mediolan połączyły siły w ramach partnerstwa, dzięki któremu przodująca globalna marka handlowa stanie się oficjalnym wspólnikiem klubu na sezony piłkarskie 2022/2023 i 2023/2024” – brzmi oficjalne oświadczenie Nerazzurrich.

Zobacz także:

“Najważniejsze osiągnięcia Interu dokonały się dzięki wspaniałym historiom. Historie zawodników, trenerów i wspaniałych postaci. Dzieląc się unikalnymi wartościami, aby stworzyć zjednoczoną grupę i osiągnąć sukces, stając się źródłem inspiracji w tym procesie. To zawsze było znakiem rozpoznawczym DNA Nerazzurrich i jest podstawą współpracy między eBay a Interem. Obejmuje ducha innowacyjności, inkluzywność i silny nacisk na globalną społeczność fanów i ich historie” – czytamy dalej.

Inter pierwsze spotkanie po pozyskaniu nowego partnera rozegra w najbliższą sobotę. Mediolańczycy zmierzą się na wyjeździe z Fiorentiną. Spotkanie odbędzie się o 20:45.

Czytaj więcej: Juventus w poszukiwaniu następcy Alexa Sandro

Komentarze

Comments 13 comments