Inter może wzmocnić się kosztem Lazio

Joaquin Correa
Joaquin Correa fot. PressFocus

Inter Mediolan według Radio Radio uzgodnił warunki transferu Joaquina Correi z Lazio. Tym samym wszystko wskazuje na to, że zawodnik wkrótce znów trafi pod skrzydła trenera Simone Inzaghiego.

  • Inter Mediolan jest w trakcie poszukiwania wzmocnień w ofensywie
  • Włoskie media sugerują, że blisko dołączenia do mistrzów Serie A jest Joaquin Correa
  • Argentyńczyk może kosztować Nerazzurrich mniej więcej 30 milionów euro

Inter celuje w napastnika Orłów?

Inter Mediolan prawdopodobnie wkrótce może pożegnać się z Romelu Lukaku i Lautaro Martinezem. Tym samym decydenci mistrzów Serie A rozglądają się za zawodnikami, mogącymi wypełnić luki w ofensywie.

Najnowsze doniesienia medialne sugerują, że Nerazzurri mogą się niebawem wzmocnić kosztem Orłów. Correa ma niebawem zasilić szeregi Interu, który wygląda na to, że wygrał wyścig po zawodnika z: Aston Villą, Leicester City, czy Paris Saint-Germain.

Rzymska stacja radiowa Radio Radio podaje, że porozumienie pomiędzy Lazio i Interem w sprawie transakcji dotyczącej argentyńskiego piłkarza zostało osiągnięte. W związku z tym Correa wkrótce ma zostać ogłoszony nowym zawodnikiem mediolańczyków.

Sześciokrotny reprezentant Argentyny, który w przyszłym tygodniu skończy 27 lat, ma wpisaną w swoim kontrakcie klauzulę odstępnego, wynoszącą 70 milionów euro. Włoscy dziennikarze podają natomiast, że transakcja z udziałem zawodnika powinna zamknąć się w kwocie 30 milionów euro.

Correa w poprzedniej kampanii wystąpił w 38 meczach, notując w nich 11 trafień i sześć asyst.

Czytaj więcej: Martinez opuści Inter? Agent gracza zabrał głos

Komentarze