Skriniar wrócił do Włoch

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Milan Skrniar wrócił już do Włoch po 21 dniach kwarantanny, ale wszystko wskazuje na to, że Słowak nie zagra w sobotnim meczu ligowym, w którym Inter Mediolan zmierzy się z Parmą Calcio. Sky Sport Italia podaje, że piłkarz wrócił już do stolicy Lombardii, czekając jednocześnie na wyniki testu wymazu.

Czytaj dalej…

Milan Skriniar o ile w najbliższym spotkaniu Serie A ma nie zagrać, to bardzo realny scenariusz zakłada występ piłkarza w boju przeciwko Realowi Madryt w Lidze Mistrzów.

Reprezentant Słowacji opuścił cztery mecze ze względu na pozytywny wynik na obecność COVID-19, w tym starcia z Genoą CFC, czy AC Milanem. Chociaż piłkarz czuje się już dobrze, to jednak zachowawczo nawet w przypadku negatywnego testu, ma nie zagrać w boju ligowym przeciwko Gialloblu.

Fakt, że 25-latek wrócił do Włoch, oznacza, że Skriniar mógł po raz pierwszy zobaczyć swoją córeczkę, która urodziła się w zeszłym tygodniu.

“Witaj księżniczko. Mam nadzieję, że wkrótce Cię przytulę” – napisał zawodnik w dniu urodzin swojej córki na Instagramie.

Komentarze