Skriniar wróci na mecz z Realem?

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Milan Skriniar według informacji włoskich dziennikarzy może jutro wrócić Włoch. Reprezentant Słowacji ma zatem duże szanse na to, aby zagrać w meczu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów, który jest zaplanowany na przyszły tydzień.

Czytaj dalej…

Milan Skriniar jest wyłączony z aktywności sportowej w klubie z miasta mody z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19. Zawodnik uzyskał go w trakcie ostatniego zgrupowania drużyny narodowej.

Tuttosport podaje natomiast, że piłkarz jest już tylko o jeden test wymazowy od powrotu do Mediolanu i dołączenia do grupy piłkarzy Nerazzurrich na treningach. Jednocześnie bardzo realny scenariusz ma zakładać występ Skriniara w starciu z mistrzami La Liga.

Słowacki defensor raczej w najbliższy weekend w boju przeciwko Parmie Calcio w Serie A nie zagra. W każdym razie możliwy jest występ piłkarza w starciu z Królewskimi w elitarnych rozgrywkach.

25-letni zawodnik trafił do teamu z miasta mody w 2017 roku z UC Sampdorii. Skriniar kosztował 34 miliony euro władze Interu. Zawodnik ma kontrakt ważny z klubem z Lombardii do końca czerwca 2023 roku.

33-krotny reprezentant Słowacji w trakcie trwającej kampanii wystąpił w dwóch meczach Interu. W boju przeciwko Benevento Calcio mediolańczycy wygrali 5:2. Z kolei w starciu z SS Lazio miał miejsce rezultat 1:1. O ile w tym pierwszym spotkaniu piłkarz zaliczył całe zawody, to w starciu z ekipą z Wiecznego Miasta zawodnik został zmieniony w 79. minucie.

Komentarze