Inter Mediolan pyta o młodego Hiszpana

Hugo Guillamon
Hugo Guillamon PressFocus

Nie tylko Mouctar Diakhaby znajduje się na celowniku Interu Mediolan. “Nerazzurri” podobno obserwują też innego piłkarza Valencii – Hugo Guillamona.

  • Hugo Guillamon znalazł się na celowniku Interu
  • Młody Hiszpan jest wszechstronnym zawodnikiem
  • Może grać jako defensywny pomocnik lub na środku obrony

Inter Mediolan na zakupach w Hiszpanii

Wczoraj włoskie media rozpisywały się o zainteresowaniu Interu Mediolan Mouctarem Diakhabym z Valencii, a dzisiaj tamtejsza prasa podaje, że “Nerazzurri” wzięli na swój radar następnego piłkarza “Nietoperzy” – Hugo Guillamona. Obaj zawodnicy są rozpatrywani w kontekście zastąpienia Milana Skriniara, o którego zabiega Paris Saint-Germain.

Hugo Guillamon nominalnie występuje na pozycji defensywnego pomocnika, ale jego wielką zaletą jest wszechstronność. Trzykrotny reprezentant Hiszpanii równie dobrze czuje się na pozycji środkowego obrońcy. Zwolennikiem talentu 22-latka jest Luis Enrique, który już powoływał go do kadry narodowej.

Zobacz również:

Inter Mediolan spróbuje sprowadzić do siebie wychowanka Valencii podczas najbliższego letniego okienka transferowego. Umowa Hugo Guillamona z drużyną popularnych “Nietoperzy” wygasa dopiero 30 czerwca 2026 roku, więc taka transakcja nie należałaby do najtańszych.

Młody Hiszpan w 9 spotkaniach trwającej kampanii zaliczył 3 asysty. 30 milionów euro – na tyle Hugo Guillamona wycenia portal statystyczny “Transfermarkt”.

Czytaj więcej: Rabiot zagrał jak na lidera przystało, Juventus błysnął skutecznością

Komentarze