Inter Mediolan coraz bliżej transferu bramkarza

Yann Sommer
Yann Sommer fot. Imago / David Inderlied

Inter Mediolan według najnowszych doniesień mediów wkrótce może solidnie się wzmocnić. La Gazzetta dello Sport przekonuje, że Bayern Monachium jest gotowy wyrazić zgodę na to, aby Yann Sommer trafił do ekipy z Serie A.

  • Pilnym tematem w Interze Mediolan jest pozyskanie nowego bramkarza
  • La Gazzetta dello Sport przekazała wieści na temat Yana Sommera
  • Kluczowa dla przyszłości Szwajcara może być transakcja dotycząca Davida Rayi z Brentfordu w kontekście Bayernu Monachium

Sommer blisko przeprowadzki do Interu Mediolan

Inter Mediolan aktualnie przebywa na zgrupowanie przed startem sezonu na tournee w Japonii. Ciekawostką jest to, że w Azji przebywa również Bayern Monachium, co może sugerować, że kluby wkrótce mogą sfinalizować między sobą ciekawą transakcję.

Nerazzurri po tym, jak stracili Andre Onanę i Samira Handanovicia pilnie szukają nowego bramkarza. Celem jest Yann Sommer. La Gazzetta dello Sport przekazała wiadomości, jak wygląda temat ewentualnej transakcji. Bawarczycy są gotowi wyrazić zgodę na transfer zawodnika, jeśli uda się pozyskać Davida Rayę z Brentford.

Inter cierpliwie czeka na sfinalizowanie transakcji z udziałem szwajcarskiego bramkarza i chętnie powita go na swoim obozie przygotowawczym w Japonii. Sprawy mogą zostać zakończone w ciągu najbliższych 24 do 48 godzin i nadal nie jest jasne, czy Nerazzurri zapłacą jego klauzulę odstępnego w wysokości sześciu milionów euro, czy też otrzymają niewielką zniżkę.

Czytaj więcej: Inter Mediolan z dwoma problemami przed meczami na tournee po Japonii

Komentarze