Inter nie odpuszcza, kolejne rozmowy z defensorem

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Inter Mediolan znajduje się w niekomfortowej sytuacji. Prowadzone od miesięcy rozmowy w sprawie nowego kontraktu Milana Skriniara nie przyniosły zamierzonych rezultatów. Mając na uwadze, że jego umowa wygasa po sezonie, władze klubu spieszą się z kolejną turą negocjacji – donosi “La Gazzetta dello Sport”.

  • Kontrakt Milana Skriniara obowiązuje do końca sezonu
  • Inter Mediolan pragnie dopiąć operację nowej umowy przed nowym rokiem
  • Zęby na defensora ostrzy sobie Paris Saint-Germain

Inter postawiony pod ścianą

Przez niemal całe lato trwała saga transferowa z udziałem Milana Skriniara, który znajdował się na szczycie listy życzeń Paris Saint-Germain. Inter Mediolan nie mógł znaleźć na rynku odpowiedniego następcy, dlatego przedstawiał żądania, których paryżanie nie byli w stanie spełnić. Finalnie udało się zatrzymać Słowaka, lecz jego dalsza przyszłość stoi pod znakiem zapytania.

Skriniar jest dla “Nerrazzurich” podporą defensywy, dlatego kwestia kontynuowania współpracy jest dla nich kluczowa. Od miesięcy prowadzone są rozmowy z przedstawicielami piłkarza, aby przekonać ich do przedłużenia wygasającego po sezonie kontraktu. 27-latkowi oferowane są pieniądze na poziomie sześciu milionów euro z dodatkami, a długość umowy ma zależeć od niego samego.

Przedłużające się negocjacje działają na niekorzyść wicemistrza Włoch, bowiem do końca roku pozostało już niewiele czasu. Jeśli nie uda się do tego czasu sfinalizować operacji, niewykluczona będzie konieczność sprzedaży w styczniowym okienku transferowym. Włodarze Interu Mediolan nie chcą dopuścić do sytuacji, w której Skriniar odchodzi za darmo.

Paris Saint-Germain w dalszym ciągu stawia sobie za cel pozyskanie reprezentanta Słowacji i będzie gotowe zapłacić pewną kwotę, aby mieć go w swoich szeregach jeszcze w trakcie obecnego sezonu.

Zobacz również: AS Roma nie chce, aby Mourinho objął drugie stanowisko

Komentarze