Inter wytypował następcę Milana Skriniara

Tiago Djalo
Tiago Djalo fot. PressFocus

Inter Mediolan pogodził się ze stratą Milana Skriniara, który odejdzie wraz z wygaśnięciem kontraktu. Jego następcą może zostać Tiago Djalo. Na transfer wicemistrzowie Włoch chcą przeznaczyć 20 milionów euro – informuje “La Gazzetta dello Sport”.

  • Milan Skriniar opuści Inter Mediolan wraz z końcem sezonu
  • Środkowy obrońca nie przedłuży umowy i przeniesie się do PSG
  • Wicemistrzowie Włoch planują pozyskać Tiago Djalo za około 20 milionów euro

Jest plan na zastąpienie Skriniara

Inter Mediolan pogodził się ze stratą Milana Skriniara. Media przekonują, że słowacki obrońca nie zdecydował się na przedłużenie wygasającego po sezonie kontraktu. Władze wicemistrza Włoch starały się namówić go do podpisania nowej umowy oferując znaczącą podwyżkę, lecz on sam dał się oczarować olbrzymimi pieniędzmi z Paris Saint-Germain. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie paryżanie będą jego nowym pracodawcą.

Dla Interu Mediolan jest to poważny cios, bowiem w trakcie zeszłorocznego lata była opcja sprzedaży Skriniara za minimum 50 milionów euro. Włosi odrzucali wówczas propozycje francuskiego giganta, wierząc, że uda się nakłonić Słowaka do kontynuowania współpracy.

Inter rozpoczął więc poszukiwania następcy Skriniara. Mając na uwadze problemy finansowe klubu, nie należy spodziewać się ściągnięcia zawodnika z najwyższej półki. “La Gazzetta dello Sport” informuje, że udało się już wytypować konkretnego kandydata. Jest nim Tiago Djalo, czyli 22-letni obrońca Lille. Portugalczyk nie zaliczył jeszcze debiutu w seniorskiej kadrze, ale jest ku temu naprawdę bliski.

Jego kontrakt z Lille obowiązuje do połowy 2024 roku. Ekipa z Mediolanu liczy, że uda się zamknąć ten transfer w kwocie maksymalnie 20 milionów euro.

Zobacz również: Spalletti o walce o Scudetto. “Musimy pozostać pokorni”

Komentarze