Inter zatrzyma swój klejnot. Nowa umowa o krok

Nicolo Barella
Nicolo Barella PressFocus

Nicolo Barella w najbliższym czasie powinien złożyć podpis pod nowym kontraktem z Interem Mediolan. Jak poinformował Fabrizio Romano, obie strony są bliskie uzyskania porozumienia w tej sprawie.

  • Inter Mediolan jest bliski uzyskania porozumienia z Nicolo Barellą w sprawie podpisania nowego kontraktu
  • Nowa umowa 24-letniego pomocnika ma obowiązywać przez pięć lat
  • Aktualny kontrakt Barelli z Interem wygasa w czerwcu 2024 roku

Barella blisko porozumienia z Interem

24-letni pomocnik w zespole Interu występuje od lipca 2019 roku, kiedy dołączył do niego, początkowo na zasadzie wypożyczenia, a następnie definitywnego transferu z Cagliari Calcio. Nerazzurri za wykupienie Barelli zapłacili klubowi z Sardynii ponad 32 miliony euro.

Obecna umowa zawodnika z klubem z Mediolanu obowiązuje do czerwca 2024 roku. Barella szybko stał się jednym z kluczowych zawodników Nerazzurrich, którego władze chcą go nagrodzić za bardzo dobre występy nową umową. Ta zagwarantuje piłkarzowi również znaczącą podwyżkę.

Jak informuje Fabrizio Romano, Inter jest bliski uzyskania porozumienia z Barellą w sprawie podpisania pięcioletniego kontraktu, który będzie obowiązywał do czerwca 2026 roku. Jednocześnie poinformował, że wbrew medialnym doniesieniom, do tej pory nie doszło do żadnych rozmów na temat ewentualnego transferu pomocnika do Liverpoolu.

Barella do tej pory w drużynie Interu Mediolan rozegrał 98 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając osiem bramek i dokładając do tego aż 27 asyst. Szanse na poprawienie swojego dorobku będzie miał już w niedzielę, kiedy Inter Mediolan w hicie kolejki zmierzy się u siebie z Juventusem.

Zobacz także: Insigne kuszony przez Inter Mediolan i Man Utd

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. marca 2022 17:54.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze