Media: Alexis Sanchez z kontuzją mieśniową

Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. Grzegorz Wajda

Alexis Sanchez według doniesień mediów w Chile doznał poważnej kontuzji mięśniowej. Tym samym trener Antonio Conte straci kolejnego kluczowego zawodnika na derby z AC Milanem. Przypomnijmy, że hit włoskiej ekstraklasy rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę.

Czytaj dalej…

Alexis Sanchez wpisał się na listę strzelców w obu ostatnich spotkaniach swojej drużyny narodowej w bojach przeciwko Urugwajowi i Kolumbii. Tymczasem według doniesień ADN Radio piłkarz w drugim z tych starć nabawił się urazu.

W związku z powyższym pod znakiem zapytania stoi występ 31-latka w derbach Mediolanu. Warto zaznaczyć, że Alexis Sanchez może także opuścić bój w Lidze Mistrzów przeciwko Borussii M’Gladbach, Niewykluczone, że zawodnik będzie zmuszony opuścić też kolejne spotkania w reprezentacji swojego kraju.

Przypomnijmy, że Alexis Sanchez latem minionego roku trafił na wypożyczenie do Interu. Z kolei w minionym miesiącu mediolański klub pozyskał zawodnika już na zasadzie transferu definitywnego, po tym, jak Chilijczyk rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z Czerwonymi Diabłami.

Piłkarz urodzony w Tocopilli w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w trzech meczach Serie A, notując w nich dwie asysty. Alexis Sanchez ma umowę ważną z klubem ze Stadio Giuseppe Meazza do końca czerwca 2023 roku.

Komentarze