Marotta: Pozostaje optymistą ws. transferu Hakimiego

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Dyrektor generalny Interu Mediolan w osobie Beppe Marotty przyznał w jednej z wypowiedzi dla mediów, że pozostaje optymistą w sprawie transferu Achrafa Hakimiego z Realu Madryt, Przypomnijmy, że zawodnik ostatnio bronił barw Borussii Dortmund na zasadzie wypożyczenia.

Czytaj dalej…

Medialne doniesienia sugerują, że suma transferu ma wynieść 40 milionów euro plus pięć milionów euro w formie bonusów. Warto podkreślić, że stołeczna ekipa nie będzie miała w kontrakcie zapisane opcji odkupienia zawodnika.

Celem klubu i rodziny Zhang jest inwestowanie z wykorzystaniem możliwości, jakie oferuje rynek – powiedział działacz Nerazzurich w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Nie będę ukrywał, że jesteśmy na zaawansowanym etapie negocjacji, ale chcę również podkreślić znaczenie obecnego składu, który będzie grał przeciwko Parmie tego wieczoru – dodał Marotta.

– Piero Ausilio wykonał świetną robotę podczas negocjacji. Wciąż pozostaje sfinalizować transakcję, ale jutro będzie ważny dzień i zobaczymy, jak potoczy się sytuacja. Jestem optymistą. Ausilio zasługuje na uznanie za pracę, którą wykonał w ciągu ostatnich kilku miesięcy – zaznaczył Włoch.

Komentarze