Marotta: Lautaro Martinez nigdy nie prosił o transfer

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Cały czas nie milkną spekulacje związane z przyszłością Lautaro Martineza. W powszechnej opinii wiadomo, że Argentyńczyk znajduje się na celowniku FC Barcelony. Dyrektor generalny Interu Mediolan przed starciem teamu z miasta mody z UC Sampdorią dał do zrozumienia, że wierzy w to, iż zawodnik w kolejnej kampanii nadal będzie częścią składu Czarno-niebieskich.

Czytaj dalej…

Mediolański team w niedzielny wieczór odniósł cenne zwycięstwo nad ekipą z Ligurii, dzięki czemu na dzisiaj traci sześć punktów do pierwszego Juventusu FC. Jedno z trafień zaliczył właśnie zawodnik, o którego zabiega według medialnych doniesień Duma Katalonii.

– Lautaro Martinez skupia uwagę innych klubów na rynku transferowym, wszyscy o tym wiedzą – mówił Beppe Marotta w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Marotta: Nie chcemy sprzedać Lautaro

– Ma ogromną jakość i wiele zespołów chciałoby go mieć u siebie, to oczywiste. Inter w każdym razie nie ma zamiaru sprzedawać swoich najlepszych piłkarzy, więc jeśli Lautaro nie wyrazi chęci zmiany klubu, to będziemy chcieli go zatrzymać – zaznaczył Włoch.

– Zdajemy sobie sprawę, że przyciąga uwagę wielu klubów. Z drugiej strony nigdy nie wyraził w rozmowach z nami chęci odejścia. Nigdy. Jestem zatem optymistą w związku z przyszłością Martineza i wierzę, że będzie grał w Interze także w kolejnej kampanii – mówił były działacz Juventusu FC.

Dodajmy, że argentyński napastnik ma na swoim koncie 12 trafień w trakcie trwającej kampanii Serie A.

Komentarze