Inter ma problem. Nie może znaleźć nowego obrońcy

Benjamin Pavard
Benjamin Pavard fot. Imago/Lackovic

Przed startem sezonu Inter Mediolan chce wzmocnić blok defensywny. Ma jednak problem, gdyż na rynku transferowym brakuje odpowiednich kandydatów – informuje “La Gazzetta dello Sport”.

  • Inter Mediolan stale rozgląda się za nowym środkowym obrońcą
  • W klubie wciąż nie zastąpiono Milana Skriniara, który trafił do PSG
  • Nerrazzuri mają na swojej liście życzeń kilka nazwisk

Kto wzmocni defensywę finalisty Ligi Mistrzów?

Kilka miesięcy temu stało się jasne, że Inter Mediolan straci Milana Skriniara. Po wygaśnięciu kontraktu Słowak związał się z Paris Saint-Germain, opuszczając Włochy po wielu latach. Klub stale rozgląda się za wzmocnieniem defensywy. Poszukuje zawodnika, który w trzyosobowym bloku obronnym zajmie miejsce z prawej strony boiska.

Na swojej liście życzeń ma kilku kandydatów. Oczywiście marzy o wypożyczeniu, gdyż finansowe ograniczenia nie pozwalają na kupno piłkarzy za duże pieniądze. Inter chciałby pozyskać Trevora Chalobaha lub Takehiro Tomiyasu, lecz zarówno Chelsea, jak i Arsenal nie są zainteresowane wypożyczaniem swoich graczy.

Wśród nazwisk łączonych z przeprowadzką do Mediolanu jest także Benjamin Pavard. Francuz liczy się z możliwością opuszczenia Bayernu Monachium, natomiast z pewnością otrzyma on bardziej atrakcyjne finansowo oferty. Nerrrazzuri poszukują więc w Ligue 1 i mają na swoich radarach Djalo. Jest on jednak wielką niewiadomą, gdyż leczy poważną kontuzję.

Zobacz również: Lazio finalizuje hitowe wzmocnienie, zawarto ustne porozumienie

Komentarze