Inter ma plan na zastąpienie Brozovicia

Davide Frattesi
Davide Frattesi fot. Imago/Aflosport

Marcelo Brozović finalizuje swoją przeprowadzkę do Arabii Saudyjskiej. W grę wchodzi jeszcze potencjalny transfer do FC Barcelony. Chorwat na pewno nie zostanie w Mediolanie, dlatego Inter przygotowuje grunt pod pozyskanie jego następcy.

  • Inter Mediolan żegna się z Marcelo Brozoviciem
  • Transfer Chorwata do Al-Nassr może kosztować około 23 milionów euro
  • Nerrazzuri chcą zastąpić doświadczonego pomocnika Davide Frattesim

Nerrazzuri mają plan na zastąpienie weterana

Marcelo Brozović odejdzie tego lata z Interu Mediolan. Najprawdopodobniej wyląduje w Arabii Saudyjskiej i dołączy do tamtejszego Al-Nassr. Chorwat porozumiał się już w sprawie warunków kontraktu, a Nerrazzuri wyrazili zgodę na transfer, który wyniesie Saudyjczyków nawet 24 miliony euro.

W grę wchodzi jeszcze kierunek hiszpański. FC Barcelona zamierza podjąć ostatnią próbę przekonania Brozovicia do skorzystania z jej propozycji. W każdym razie, reprezentant Chorwacji nie będzie kontynuował swojej kariery w Interze, który ma już plan na zastąpienie go w wyjściowym składzie.

Finalista Ligi Mistrzów celuje w transfer Davide Frattesiego. Reprezentant Włoch opuści tego lata szeregi Sassuolo i dołączy do ekipy z czołówki. Prezes klubu przyznał, że prowadzi negocjacje między innymi z przedstawicielami Interu, ale także AS Romy i Juventusu.

Zobacz również: Reprezentant Włoch nie poradził sobie w Premier League. Milan wyciągnie do niego pomocną dłoń?

Komentarze