Inter ma plan na hitowy transfer. Zwróci się do Bayernu

Benjamin Pavard
Benjamin Pavard fot. Imago/Revierfoto

Benjamin Pavard pozostaje celem transferowym Interu Mediolan. Finalista Ligi Mistrzów ma świadomość, że szanse na zrealizowanie tej transakcji są niewielkie. Przede wszystkim Francuz musiałby przedłużyć swoją umowę z Bayernem Monachium.

  • Inter Mediolan wciąż poszukuje nowego środkowego obrońcy
  • Wysoko na liście życzeń znajduje się Benjamin Pavard
  • Nerrazzuri mają plan na zrealizowanie hitowej transakcji

Bawarczycy przystaną na warunki?

Inter Mediolan stracił tego lata Milana Skriniara, który dołączył do Paris Saint-Germain. Klub od pewnego czasu skupia się na wzmocnieniu defensywy. Z uwagi na finansowe ograniczenia, prace nad transferem nowego obrońcy nie należą do najłatwiejszy. Wielu kandydatów jest zwyczajnie poza zasięgiem finalisty Ligi Mistrzów.

Na liście życzeń górują dwa nazwiska – Trevoh Chalobah oraz Benjamin Pavard. Francuz zagwarantowałby większą jakość, natomiast wyciągnięcie go z Monachium nie jest łatwe. Sam zawodnik zastanawia się nad swoją przyszłością w Bayernie. Wydaje się, że bliżej mu do odejścia, choć przeprowadzka do Mediolanu na pewno nie jest szczytem jego ambicji.

Jeśli Pavard finalnie przedłuży umowę z Bayernem, Inter podejmie próbę przekonania go do zmiany klubu. W grę wchodzi wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. Nerrazzuri mogą zagwarantować reprezentantowi Francji grę na środku obrony, co jest jego preferowaną pozycją.

Zobacz również: Milan sięgnie po napastnika Chelsea? Już wcześniej się nim interesował

Komentarze