Lukaku: Odciąłem się od wszystkiego na cztery dni

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Grzegorz Wajda

Romelu Lukaku w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów dał do zrozumienia, że wciąż nie pogodził się z porażką w finale Ligi Europy z Sevillą FC. Zawodnik Interu Mediolan wyraził przekonanie, że musi nauczyć się żyć z porażką, której doznał jego zespół w starciu na stadionie w Kolonii.

Czytaj dalej…

Romelu Lukaku co prawda w starciu z drużyną z Andaluzji zdobył bramkę, która otworzyła wynik rywalizacji. W każdym razie ostatecznie przedstawiciel Serie A schodził z placu gry na tarczy, przegrywając z Sevillą 2:3.

– To był dla mnie bardzo trudny moment. Odciąłem się od wszystkiego na cztery dni – mówił belgijski napastnik w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

– Pewnego dnia jednak uświadomiłem sobie, że przecież można przegrać, ale tylko po to, aby nauczyć się wygrać – kontynuował Lukaku.

Reprezentant Belgii nie ukrywa, że cieszy go fakt, że Interu dołączył Asrturo Vidal. Napastnik Nerazzurrich wierzy, że Nerazzurri będą mogli korzystać z jego cennego doświadczenia.

– To jest dla nas bardzo cenne wzmocnienie. Gdyby nie zawodnikiem na najwyższym poziomie, nie odnosiłby tylu sukcesów w różnych zespołach – powiedział Lukaku.

Odnotujmy, że w trakcie najbliższego weekendu do ligowej rywalizacji wracają zawodnicy Interu. Mediolańska drużyna w sobotni wieczór na swoim stadionie zmierzy się z ACF Fiorentina. Mecz zaplanowany jest na godzinę 20:45.

Komentarze