Lukaku: Jako zespół bardzo się razem rozwinęliśmy

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan przegrał w piątkowy wieczór w finale Ligi Europy z Sevillą FC. Tymczasem na łamach jednego z portali społecznościowych na temat tego, co miało miejsce na stadionie w Kolonii, odniósł się Romelu Lukaku. Reprezentant Belgii złożył podziękowania kibicom Nerazzurrich, przekonując jednocześnie, że doświadczenie zebrane przez zespół w meczach Ligi Europy będzie procentowało w przyszłości.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że ekipa z miasta mody przegrała w piątkowym boju 2:3, a losy rywalizacji rozstrzygnęło samobójcze trafienia belgijskiego napastnika.

Nerazzurri z cennym doświadczeniem

“Przede wszystkim chciałbym podziękować za wszystko. W tym roku jako zespół bardzo się razem rozwinęliśmy i to zaszczyt reprezentować klub, który kocham od dziecka” – napisał Lukaku na Instagramie.

– Tak, to, co wydarzyło się w finale, wkurzyło mnie, ale będę walczył… Jedno jest pewne, Inter nie umarł, a to doświadczenie uczyni nas lepszymi jako zespół!” – uzupełnił były napastnik Manchesteru United.

27-latek w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 51 spotkaniach, w których strzelił 34 gole, notując również sześć asyst. Lukaku ma kontrakt ważny z Interem do końca czerwca 2024 roku.

Reprezentant Belgii dołączył do teamu z miasta mody latem minionego roku, kosztując 74 miliony euro.

Komentarze