Liga Mistrzów nie dla Vecino? Toczy się wyścig z czasem

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Matias Vecino według informacji włoskich mediów może nie znaleźć się kadrze Interu Mediolan na fazę grupową Ligi Mistrzów. Wpływ na taki stan rzeczy ma mieć fakt, że zawodnik może nie zdążyć do listopada wyleczyć swojej kontuzji.

Czytaj dalej…

Matias Vecino leczy aktualnie uraz kolana. Jego powrót do gry jest nieznany. Tym samym Nerazzurri mogą być poważnie osłabieni w meczach elitarnych rozgrywek, mając na uwadze to, że w ostatnim czasie Argentyńczyk należał do ważnych postaci w drużynie Antonio Conte.

Latem tego roku piłkarz przeszedł operację, a aktualnie przechodzi rehabilitację. Tuttosport informuje, że Vecino ma wrócić do gry dopiero w listopadzie, co sprawia, że zawodnika może zabraknąć na liście piłkarzy uprawnionych do gry w Lidze Mistrzów.

Zimą transfer z udziałem Urugwajczyka?

Były zawodnik ACF Fiorentiny według medialnych doniesień łączony był ostatnia z różnymi klubami. Turyński dziennik przekonuje natomiast, że temat ewentualnego rozstania zawodnika z ekipą z Lombardii zostanie podjęty ponownie w styczniu 2021 roku.

Obecny kontrakt Vecino z Interem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. W koszulce Interu piłkarz zaliczył jak na razie 96 spotkań, w których zdobył 11 bramek.

Komentarze