Inter i Napoli w grze o Barellę

Serie A
Serie A

Jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników w trakcie trwającego okna transferowego we Włoszech, jest Nicolo Barella. Jeśli wierzyć informacjom włoskich środków masowego przekazu to w grze o zawodnika są Inter Mediolan i SSC Napoli. Suma wywoławcza za piłkarza wynosi 50 mln euro.

Czytaj dalej…

Młody pomocnik to jedno z największych objawień w Serie A w ostatnim czasie. 21-latek broni aktualnie barw Cagliari Calcio, mając też na swoim koncie cztery występy w reprezentacji Włoch.

La Gazzetta dello Sport w swoim dzisiejszym wydaniu poinformowała, że fanem talentu Barelli, jest Carlo Ancelotti. Tymczasem władze Partenopiei zaczęły prowadzić rozmowy z klubem z Sardynii w sprawie pozyskania zawodnika.

Warto jednak zaznaczyć, że także decydenci Nerazzurrich chcą mieć utalentowanego pomocnika w swoich szeregach. Niemniej kłopotem dla Interu może być to, że na razie przedstawiciele 18-krotnych mistrzów Włoch mogą raczej tylko wypożyczyć piłkarza, co sugeruje porozumienia z UEFA. Ewentualne zakontraktowanie zawodnika na zasadzie transferu definitywnego mogłoby mieć miejsce dopiero latem.

Komentarze