Inter i Juventus walczą o gwiazdora Lazio

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić fot. Imago/Gribaudi

Sergej Milinković-Savić nieustannie jest nastawiony na opuszczenie Lazio i kontynuowanie kariery w innym klubie. Serba na swojej liście życzeń mają Juventus oraz Inter Mediolan. Wydaje się, że bardziej zdeterminowana w swoich działaniach jest Stara Dama – informuje “Tuttosport”.

  • Sergej Milinković-Savić planuje odejść z Lazio już tego lata
  • Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2024 roku
  • Serba na swoich radarach mają Juventus oraz Inter Mediolan

Milinković-Savić zostanie we Włoszech?

Lazio przez lata zdołało utrzymać w swoich szeregach największą gwiazdę. Pomimo marzeń o grze w klubie ze ścisłej europejskiej czołówki, Sergej Milinković-Savić kontynuował swoje występy w stolicy Włoch. Tym razem ma być jednak inaczej. Z uwagi na wygasający w 2024 roku kontrakt rzymianie są otwarci na sprzedaż reprezentanta Serbii.

On sam nie zamierza przedłużać umowy, dlatego trwające lato jest najlepszą okazją, aby się rozstać. Lazio oczekuje za swojego gwiazdora około 40 milionów euro. Do tej pory brakowało informacji dotyczących prac nad potencjalnym transferem. Milinković-Savić miał nawet zacząć rozważać kwestię pozostania w Lazio.

Szansą dla pomocnika jest transfer do Juventusu lub Interu Mediolan. Te dwa kluby zdają się być faworytami w walce o jego podpis. Na ten moment aktywniejsze działania prowadzi Stara Dama, która nie chce sprostać oczekiwaniom Lazio i próbuje wynegocjować niższą kwotę wykupu.

Zobacz również: Morata coraz bliżej powrotu do Serie A. Chce go kolejny włoski klub

Komentarze