Inter i Juventus dołączają do wyścigu po Hakana Calhanoglu

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu fot. Grzegorz Wajda

Hakan Calhanoglu wciąż nie uzgodnił warunków nowego kontraktu z Milanem. Tymczasem najnowsze informacje włoskich dziennikarzy sugerują, że Turek znalazł się na celowniku Interu Mediolan i Juventusu. Wcześniej zainteresowanie piłkarzem wyraziły takie kluby jak: Man Utd, czy Chelsea.

Czas nie jest sprzymierzeńcem Rossonerich

Hakan Calhanoglu podobnie jak Gianluigi Donnarumma będą wolnymi zawodnikami od 1 lipca. Tymczasem TuttoMercatoWeb twierdzi, że ostatnia runda negocjacji między oboma stronami sprawiła, że różnice między oczekiwaniami zawodnika a ofertą złożoną mu przez klub uległy zmniejszeniu.

Sternicy Rossonerich zaproponowali piłkarzowi zarobki na poziomie czterech milionów euro rocznie. Reprezentant Turcji oczekiwał apanaży na poziomie 4,5 milionów euro.

Sam Hakan Calhanoglu nie podjął jeszcze decyzji w sprawie swojej przyszłości. Chociaż warte odnotowania jest to, że zawodnik może już prowadzić rozmowy z potencjalnymi przyszłymi pracodawcami.

Nerazzurri i Stara Dama też chcą skorzystać z okazji

Ostatnie doniesienia mediów sugerowały, że Turka chcą mieć w swoich szeregach Chelsea i Manchester United. Sam zawodnik jednak skłania się ku temu, aby wciąż grać w Serie A. Dlatego ciekawe są głosy mówiące o tym, że Hakana Calhanoglu chcą mieć w swoich szeregach Inter oraz Juventus. Niemniej żadne konkrety w sprawie nie zostały poruszone.

27-latek w tej kampanii wystąpił łącznie w 34 meczach, w których strzelił siedem goli, a ponadto zaliczył 11 asyst. Hakan Calhanoglu trafił do mediolańskiej ekipy w 2017 roku z Bayeru Leverkusen. Wcześniej bronił barw Hamburgera SV i Karlsluher.

Komentarze