Inter i Juve wciąż chcą Darmiana

Serie A
Serie A

Według informacji włoskich środków masowego przekazu w trakcie trwającej sesji transferowej Inter Mediolan będzie toczył bój z Juventusem FC w sprawie pozyskania Matteo Darmiana. Za przeprowadzką piłkarza do teamu z Lombardii przemawia to, że bardzo chce go mieć w swoich szeregach Antonio Conte.

Czytaj dalej…

Darmian w Interze miałby wypełnić lukę w obronie, gdyby odszedł ktoś z dwójki Joao Miranda-Dalbert. Warto odnotować, że włoski obrońca już od dawno sposobi się do opuszczenia Man Utd, w którego barwach w ostatnim sezonie zaliczył tylko siedem meczów.

Gianluca Di Marzio przekonuje jednak, że zawodnik cały czas znajduje się na celowniku Juve. Pewnego rodzaju kłopotem przy transakcji z udziałem Darmiana do Interu może być fakt, że mediolańczycy chcą pozyskać z angielskiej ekipy Romelu Lukaku. W przypadku chęci zatrudnienia dwóch zawodników z jednego klubu władze Nerazzurrich mogą mieć pod górkę.

Przypomnijmy, że miesiąc temu Sky podało, że Man Utd oczekuje za byłego zawodnika Torino FC mniej więcej 10 milionów euro.

Komentarze