Hakimi zakażony koronawirusem!

Piłkarze Interu Mediolan
Piłkarze Interu Mediolan fot. Grzegorz Wajda

Achraf Hakimi według informacji Sky Sport Italia miał pozytywny wynik testu na COVID-19, więc zawodnik nie będzie mógł zagrać w dzisiejszym boju Ligi Mistrzów przeciwko Borussii M’Gladbach. Dodajmy, że piłkarz dołączył do teamu z miasta mody przed startem kampanii 2020/2021, kosztując 40 milionów euro.

Czytaj dalej…

Achraf Hakimi w związku z tym, że został zakażony koronawirusem, będzie musiał zostać poddany 10-dniowej kwarantannie. Zawodnik będzie mógł wrócić do do zajęć z zespołem, gdy uzyska negatywny wynik na obecność COVID-19.

Reprezentant Maroka jest zatem kolejnym piłkarzem Interu, który został zainfekowany “nieszczęsnym patogenem”. Wcześniej z koronawirusem musieli się skonfrontować Alessandro Bastoni i Radja Nainggolan, ale obaj już doszli do siebie. Tymczasem wciąż poddany samoizolacji musi być Ashley Yoyng, którego kolejny test był pozytywny.

Czarno-niebiescy przetrzebieni przez koronawirusa

Anglik nie jest jedynym, który jest poza kadrą meczową z powodu pozytywnego wyniku na COVID-19. Poza kadrą meczową Interu z powodu zainfekowania koronawirusem są także: Roberto Gagliardini, Ionut Radu, czy Milan Skriniar.

Nerazzurri dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrają swoje pierwsze spotkanie w ramach nowej edycji Ligi Mistrzów. Team z miasta mody będzie chciał się jednocześnie zrehabilitować za porażkę z AC Milanem w Derby della Madonnina.

W kontekście Achrafa Hakimiego warto zaznaczyć, że w związku z jego pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 niepewny jest jego udział w starciu przeciwko Realowi Madryt, który jest zaplanowany na 3 listopada. Pewne jest, że piłkarz nie będzie mógł wystąpić w starciach z Szachtarem Donieck, Genoą CF, czy Parmą Calcio.

Komentarze