Inter finalizuje rozmowy z Martinezem

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez PressFocus

Lautaro Martinez jest coraz bliżej podpisania nowego kontraktu z Interem Mediolan. Po zamknięciu letniego okna transferowego właśnie prolongowanie umowy z argentyńskim napastnikiem będzie priorytetem władze Nerazzurrich.

  • Lautaro Martinez jest o krok od podpisania nowego kontraktu z Interem Mediolan
  • Umowa ma obowiązywać do 2025 roku i gwarantować piłkarzowi wynagrodzenie w wysokości 6 milionów euro rocznie plus bonusy
  • Do podpisania nowego kontraktu ma dojść po powrocie Martineza ze zgrupowania reprezentacji Argentyny

Warunki nowej umowy ustalone

Jak informuje La Gazzetta dello Sport obie strony są blisko uzyskania porozumienia, a do podpisania nowego kontraktu powinno dojść po powrocie Martineza ze zgrupowania reprezentacji Argentyny. Nowa umowa, która będzie obowiązywała do czerwca 2025 roku, ma gwarantować piłkarzowi wynagrodzenie w wysokości 6 milionów euro rocznie plus bonusy.

Włoskie dziennik informuje również, że 24-letni napastnik miał zgodzić się na wykreślenie z umowy klauzuli z kwotą odstępnego w wysokości 111 milionów euro, która znajdowała się w dotychczasowym kontrakcie, który został podpisany w 2018 roku.

Lautaro Martinez do Interu trafił latem 2018 roku za 25 milionów euro z Racingu Club. Od tamtej pory rozegrał w mediolańskim zespole 133 spotkania, zdobywając 50 bramek i notując 20 asyst.

Zobacz także: Inter wzmacnia ofensywę, do Mediolanu trafił zdobywca Copa America

Komentarze