Inter planuje rozmowy z agentem Skriniara. Celem nowy kontrakt

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Inter Mediolan rozpocznie w przyszłym tygodniu rozmowy z agentem Milana Skriniara. Celem przedłużenie kontraktu, który wygasa już 30 czerwca 2023 roku – informuje Fabrizio Romano.

  • Latem o Milana Skriniara długo zabiegało Paris Saint-Germain
  • Finalnie środkowy defensor pozostał w Interze Mediolan, choć mistrzowie Francji zamierzają podjąć kolejne próby
  • Wicemistrzowie Włoch chcą zatrzymać Skriniara na dłużej. W przyszłym tygodniu rozpoczną się rozmowy kontraktowe

Inter wierzy w zatrzymanie czołowego defensora

Latem Milan Skriniar był bardzo blisko przeprowadzki do Paryża. Mistrzowie Francji napierali na jego transfer, a Inter Mediolan był skłonny oddać go za ogromne pieniądze. Problemy zaczęły się w momencie, gdy szykowany na jego następcę Gleison Bremer zdecydował się na propozycję Juventusu. Wówczas “Nerrazzuri” zwiększyli swoje żądania za Skriniara, czym skutecznie zniechęcili Paris Saint-Germain.

Włodarzom udało się zatrzymać 27-latka, lecz teraz stoi przed nimi dużo trudniejsze wyzwanie. Jego umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca 2023 roku. Paris Saint-Germain jest świadomy sytuacji kontraktowej Skriniara, dlatego w styczniu ponownie zwróci się w stronę Mediolanu.

Inter nie chce żegnać się z filarem defensywy i zamierza kontynuować z nim współpracę. Fabrizio Romano informuje, że władze klubu przygotowują się do rozmów kontraktowych z agentem piłkarza, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Jeśli Interowi nie uda się dogadać z defensorem, w styczniu powinno dojść do sprzedaży. Biorąc pod uwagę problemy finansowe włoskich klubów, utrata tak jakościowego zawodnika za darmo byłaby nie do przyjęcia.

Zobacz również: Agent Lautaro: w przyszłości wszystko może się zdarzyć

Komentarze

Comments 3 comments

U W A G A !
____________
Uprzejmie proszę administratorów strony seriea.pl o USUNIĘCIE konta
powyższego osobnika, który ma taki sam nick jak ja.
Fałszywe konto zostało założone prawdopodobnie 4 października 2022 r.
____________
Z góry bardzo dziękuję administratorom serwisu.