Chelsea sonduje możliwość sprowadzenia Barelli

Nicolo Barella
Nicolo Barella PressFocus

Według najnowszych doniesień Chelsea wysłała zapytania do Interu Mediolan w sprawie ewentualnego transferu Nicolo Barelli. Ma to związek z nieudanymi negocjacjami z Benfiką Lizbona w sprawie pozyskania Enzo Fernnadeza.

  • Chelsea szuka wzmocnień w środku pola
  • The Blues chcieli sprowadzić Barellę
  • Inter zdecydowanie odmówił sprzedaży pomocnika

Inter odmówił sprzedaży Barelli

Chelsea w ostatnim dniu okienka transferowego porozumiała się z Arsenalem w sprawie sprzedaży Jorginho za dwanaście milionów funtów, a Włoch ma podpisać kontrakt do czerwca 2024 roku. The Blues mieli nadzieję na sprowadzenie Enzo Fernandeza z Benfiki Lizbona, ale Portugalczycy postawili zaporowe warunki i oczekują 120 mln euro, na które nie chce zgodzić się zespół z Londynu

Stało się jasne, że w takiej sytuacji Chelsea poszuka innych rozwiązań, dlatego zwróciła się do Interu Mediolan z pytaniem o ewentualny transfer Nicolo Barelli.

Jednak według serwisu TuttoMercatoWeb nerazzurri zdecydowanie odrzucili możliwość sprzedaży pomocnika i nie są zainteresowani podjęciem żadnych rozmów z The Blues, którzy w takiej sytuacji będą musieli poszukać innego rozwiązania.

Kontrakt Barelli z Interem wygasa w czerwcu 2026 roku, a według medialnych doniesień nerazzurri wiążą długoterminowe plany ze swoim zawodnikiem nie planując sprzedawać go również latem. Media sugerują, że podczas letniego mercato z Interem Mediolan pożegnają się inni zawodnicy pierwszego składu.

Zobacz również: Roma wypożyczyła reprezentanta Hiszpanii

Komentarze