Insigne: To jest dla nas ciężki okres

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. Grzegorz Wajda

SSC Napoli zremisował u siebie z Red Bull Salzburg 1:1 w meczu grupy E Ligi Mistrzów. Lorenzo Insigne powiedział, że jego drużyna gra obecnie bardzo nierówno.

Czytaj dalej…

– To jest dla nas ciężki okres w tym momencie. Musimy jednak trzymać podniesione głowy i kontynuować pracę – powiedział Insinge w rozmowie z Sky Sport Italia.

– Zdajemy sobie sprawę, że nie możemy mieć jednego dobrego meczu, a potem kolejnego poniżej naszego poziomu. Jesteśmy zbyt nieregularni. W tym spotkaniu zagraliśmy dobrze i staraliśmy się zrobić wszystko, jednak nie potrafiliśmy zdobyć drugiej bramki. To był trochę podobny mecz do tego przeciwko Atalancie – przyznał napastnik ekipy z Serie A.

– Musimy być bardziej zdeterminowani, dalej grać dobry futbol i mieć nadzieję, że szczęście w końcu będzie po naszej stronie – stwierdził.

Liderem grupy ze zdobytymi dziewięcioma punktami jest Liverpool FC. Drugie SSC Napoli ma osiem oczek, Salzburg cztery, a KRC Genk jedno. W następnej kolejce The Reds podejmą ekipę z Serie A, natomiast zespół z Belgii zmierzy się z drużyną z mistrzami Austrii.

Komentarze