Insigne: Ten remis jest niezłym wynikiem

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. Grzegorz Wajda

SSC Napoli zremisował na wyjeździe z US Sassuolo 1:1 w niedzielnym meczu Serie A. Lorenzo Insigne, strzelec wyrównującego gola w końcówce dla drużyny ze Stadio San Paolo, powiedział, że boli go to, iż jest zawsze krytykowany, kiedy gra poniżej swojego poziomu.

Czytaj dalej…

– Mając na uwadze przebieg meczu, to ten remis jest niezłym wynikiem. Nie było jednak u nas odpowiedniej determinacji, u każdego z nas – powiedział Insigne w rozmowie z Sky Sport Italia.

– Byłem trochę niezadowolony po końcowym gwizdku, bo zawsze chcę wygrywać. Dobrze jednak zareagowaliśmy i zdołaliśmy wyciągnąć z tego remis, a następnie staraliśmy powalczyć jeszcze o zwycięstwo – dodał.

Włoski napastnik został zapytany o krytykę, po tym, jak w minionej kolejce zmarnował rzut karny w spotkaniu z Juventusem Turyn. – Zawsze jestem krytykowany. Nie chcę, aby to było kontrowersyjne, ale ja jestem jednym, na którego spada krytyka, kiedy nie strzelam gola lub nie gram na swoim poziomie. To mnie boli, ale pracuję, aby grać lepiej i być silniejszym – stwierdził.

Komentarze