Insigne spotkał się z Raiolą. Wkrótce rozstanie z Napoli?

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. Grzegorz Wajda

Według informacji włoskich mediów w ostatnim czasie doszło do spotkania Lorenzo Insigne z Mino Raiolą i kuzynem znanego na całym świecie agenta piłkarskiego. Tematem rozmów miało być wyjaśnienie napiętych sytuacji piłkarza z kibicami SSC Napoli oraz z trenerem Carlo Ancelottim.

Czytaj dalej…

Wszystko wskazuje na to, że punktem zapalnym, po którym nie wytrzymała cierpliwość reprezentanta Włoch, był mecz w ramach 1/2 finału Ligi Europy, gdy szkoleniowiec ekipy z Kampanii podjął decyzję o zmienieniu Insigne po godzinie gry.

Po starciu w europejskich pucharach ofensywnie usposobiony piłkarz nie zagrał też przeciwko Atalancie BC. Ostatnio do publicznej informacji trafił natomiast komunikat, że Insigne zmaga się urazem mięśnia przywodziciela, co jednak jest poddawane pod dużą wątpliwość przez włoskie media.

W każdym razie fakt, że 27-letni piłkarz myśli poważnie o zmianie klubu sprawił, że 30-krotny reprezentant Włoch znalazł się na celowniku takich klubów jak: Chelsea FC, Liverpool FC, czy Paris Saint-Germain.

Niewykluczone, że wkrótce dojdzie do spotkania menedżera zawodnika w osobie Raioli z władzami Azzurrich. Znany agent piłkarski ma się spotkać z dyrektorem sportowym Napoli Cristiano Giuntolim, chcąc omówić nie tylko temat przyszłości Insigne, ale również temat ewentualnego transferu Hirvinga Lozano z PSV Eindhoven, którym decydenci Błękitnych są zainteresowani.

Komentarze