Insigne optymistą. Zdąży na czas?

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. Grzegorz Wajda

Występ napastnika Napoli, Lorenzo Insigne, w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Barceloną, cały czas stoi pod znakiem zapytania. Menedżer zawodnika zapewnia jednak, że ten jest optymistą i zamierza zrobić wszystko, aby mieć możliwość pomocy drużynie w pojedynku na Camp Nou.

Czytaj dalej…

Doświadczony napastnik nabawił się urazu uda podczas meczu ostatniej kolejki Serie A z Lazio. Aktualnie trwa wyścig z czasem, mający na celu postawienie piłkarza na nogi i umożliwienie mu występu w sobotnim spotkaniu z Barceloną, które zadecyduje o awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Pierwsze starcie w Neapolu, które odbyło się jeszcze przed zawieszeniem rozgrywek, zakończyło się remisem 1:1.

– Lorenzo jest naprawdę chętny do gry i jest w tej kwestii optymistą. Zawodnik jest dla siebie najlepszym lekarzem i jeśli czuje, że jest gotowy na 80 procent, to zagra. Rozmawiałem z nim dziś rano i powiedział, że zrobi wszystko, aby być na boisku – powiedział menedżer zawodnika, Vincenzo Pisacane, w rozmowie w Radio Punto Nuovo.

– Lorenzo uronił łzy, kiedy dowiedział się, że może nie być w stanie zagrać z Barceloną, ale niektórzy głupcy nadal twierdzą, że nie dba wystarczająco o ten klub i miasto. Nie może jednak zrobić wiele więcej, aby to udowodnić – dodał

Komentarze