Insigne: Możemy osiągnąć coś wspaniałego

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. Grzegorz Wajda

W najbliższą sobotę SSC Napoli zmierzy się w ramach Serie A z Juventusem FC. Tymczasem przed tym starciem Lorenzo Insigne zakomunikował, że jego drużynę stać na to, aby w tym sezonie wygrać scudetto.

Czytaj dalej…

– Żyjemy w tym tygodniu normalnie, tak jak inni – mówił piłkarz Azzurrich w rozmowie z Radiem Kiss Kiss.

– Zachowujemy spokój, mając jednocześnie świadomość, że przed nami bardzo trudne zadanie. Chcemy jednak jak najlepiej przygotować się do sobotniego meczu, tylko na tym się koncentrujemy – dodał Insigne.

– Na pewno dziwnie będzie rozgrywać mecz, wiedząc, że Maurzio Sarri będzie naszym rywalem, ale nie możemy tak myśleć. Musimy skupić się tylko na grze, aby zaprezentować się jak najlepiej – kontynuował Włoch.

W trakcie potyczki we Florencji popełniliśmy kilka błędów, więc staramy się pracować nad wyeliminowaniem mankamentów w naszej grze. W każdym razie każdy mecz ma inną historię, więc z Juve musimy zminimalizować liczbę popełnianych błędów – powiedział zawodnik Napoli.

– Trener w rozmowie z nami mówił o scudetto. Moim zdaniem stać nas na to, aby grać przez cały sezon na równym wysokim poziomie. Skoro trener poruszył ten temat, to wiadomo, że coś może być narzeczy. Ja wiem, że stać nas na to, aby osiągnąć coś niesamowitego – skwitował Insigne.

Komentarze