Insigne ma dość bycia kozłem ofiarnym Napoli

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. Grzegorz Wajda

Wciąż nie milkną spekulacje związane z przyszłością Lorenzo Insigne. Włoski dziennik Il Mattino donosi, że zawodnikiem zainteresowane jest Atletico Madryt. Klub z Hiszpanii jest gotowy przeznaczyć na transakcję z udziałem reprezentanta Włoch mniej więcej 50-55 milionów euro.

Czytaj dalej…

Kłopot w tym, że sternik Napoli w osobie Aurelio De Laurentiisa oczekuje za Insigne sumy 100 milionów euro. Dodajmy, że ofensywny piłkarz w tej kampanii wystąpił łącznie w 38 meczach, w których zaliczył 13 trafień.

Jednym z powodów związanych z ewentualnym transferem Insigne jest fakt, że zawodnik ma ostatnio nienajlepsze relacje z trenerem Azzurrich w osobie Carlo Ancelottiego. Konflikt między oboma panami został spotęgowany w miniony czwartek, gdy szkoleniowiec Azzurrich zdecydował się zmienić Insigne w boju z Arsenalem FC, co miało miejsce w 61. minucie rywalizacji.

Zawodnik neapolitańskiej drużyny nie ukrywa, że jest już zmęczony sytuacją, gdy to on jest postrzegany jako kozioł ofiarny po porażkach Napoli. Insigne nie ukrywa, że nie czuje żadnego wsparcia ze strony klubu, co może zwiastować, że niebawem zawodnik zmieni barwy klubowe.

Komentarze