Insigne kuszony przez Inter Mediolan i Man Utd

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. PressFocus

Lorenzo Insigne wciąż nie osiągnął porozumienia z SSC Napoli w sprawie nowego kontraktu. Najnowsze informacje w sprawie reprezentanta Włoch, sugerują, że chcą go pozyskać takie kluby jak Inter Mediolan, czy Manchester United.

  • Lorenzo Insigne ma kontrakt ważny z SSC Napoli do końca obecnego sezonu
  • Nie milkną spekulacje na temat przyszłości reprezentanta Włoch
  • La Gazzetta dello Sport przekonuje, że zawodnik znajduje się na celowniku Interu i Man Utd

Insigne na radarze gigantów

Lorenzo Insigne ma kontrakt ważny z SSC Napoli tylko do końca czerwca 2022 roku. W związku z tym, że temat przedłużenia umowy przez piłkarza ostygł, to coraz bardziej realny wydaje się scenariusz, że Włoch zmieni barwy klubowe.

Włoskie media podają, że agent zawodnika Vincenzo Pisacane spotkał się kilka tygodni temu z Aurelio De Laurentiisem. W każdym razie obu stron nie udało się wypracować porozumienia.

La Gazzetta dello Sport ujawnił, że ostatnia oferta Azzurrich dla piłkarza, to 4,6 miliona euro rocznie. Był to wzrost względem pierwszej propozycji, która wyniosła 3,5 miliona euro. Aczkolwiek Insigne z takich warunków nie był ukontentowany. Reprezentant Włoch oczekuje podobno 7 milionów euro rocznie.

Chętny na pozyskanie piłkarz wydaje się natomiast Inter Mediolan. Mistrzowie Włoch są jednocześnie gotowi spełnić oczekiwania finansowe zawodnika. Inną opcją dla Insigne może być przeprowadzka do jednego z klubów z Premier League. Zainteresowany piłkarzem jest także Man Utd.

Insigne w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w siedmiu spotkaniach, pomagając Napoli w wygraniu siedmiu meczów w Serie A. Tym samym Azzurri są aktualnie liderem ligi włoskiej.

Czytaj więcej: Kessie zaoferowany odwiecznemu rywalowi Milanu

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze