Immobile niezadowolony. “Hiszpania nie miała więcej szans od nas”

Ciro Immobile
Ciro Immobile IMAGO / AFLOSPORT

Reprezentacja Włoch przegrała z Hiszpanią w półfinale Ligi Narodów (1:2). Strzelca jedynego gola dla Squadra Azzurra, Ciro Immobile, uważa, że remis po 90 minutach byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem.

  • Reprezentacja Włoch przegrała z Hiszpanią i nie zagra w finale Ligi Narodów (1:2)
  • Jedynego gola dla Squadra Azzurra strzelił z rzutu karnego Ciro Immobile
  • Gwiazda Lazio uważa, że remis byłby sprawiedliwszym wynikiem

“Biorąc pod uwagę okazje, sprawiedliwszy byłby remis”

Reprezentacja Włoch nie zagra w finale Ligi Narodów. Podczas czwartkowego spotkania z Hiszpanią poległa 1:2 i czeka ją już tylko mecz o trzecie miejsce przeciwko Holendrom. Strzelec jedynej bramki dla Squadra Azzurra był niepocieszony po ostatnim gwizdku.

Walczyliśmy do końca. Niestety, podwójny rykoszet wylądował tuż pod nogami ich napastników. Taki jest futbol. Graliśmy dobrze, ale to się zdarza. Zawsze ciężko grać przeciwko Hiszpanii. Zawsze mają piłkę i starają się męczyć przeciwnika, ale tak naprawdę nie stworzyli sobie wiele okazji. Jeśli chodzi o okazje podbramkowe, sprawiedliwszy byłby remis – stwierdził Ciro Immobile.

Włosi mają szansę na zajęcie trzeciego miejsca w Lidze Narodów po raz drugi od momentu powstania rozgrywek. Powalczą o brązowe medale już w niedzielę, gdy zmierzą się z Holendrami.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze