Immobile: Spełniło się moje najskrytsze marzenie

Ciro Immobile
Ciro Immobile IMAGO / Giuseppe Maffia

Ciro Immobile został mianowany nowym kapitanem reprezentacji Włoch. Napastnik Lazio przyznał w rozmowie z “Rai”, że spełniło się jego najskrytsze marzenie, a także podziękował kolegom z kadry, którzy zdecydowali się powierzyć mu tę rolę.

  • Ciro Immobile został kapitanem reprezentacji Włoch
  • 33-latek podziękował kolegom z kadry za zaufanie
  • Napastnik przyznał, że było to jego najskrytsze marzenie

Ciro Immobile nie ukrywa radości z wyróżnienia

Luciano Spalletti podczas swojego pierwszego zgrupowania jako selekcjoner reprezentacji Italii dokonał zaskakującej zmiany. Otóż została dokonana zmiana kapitana kadry. Gianluigiego Donnarummę w tej roli zastąpił Ciro Immobile. Napastnik Lazio w rozmowie ze stacją “Rai” przyznał, że spełniło się jego najskrytsze marzenie.

Dwadzieścia lat temu jako nastolatek marzyłem o grze w reprezentacji Włoch, ale bycie kapitanem drużyny narodowej było tym moim najskrytszym. Teraz kiedy to się spełniło, staram się wykonywać jak najlepiej swoje obowiązki i być blisko moich kolegów z drużyny, ponieważ także dzięki nim dostałem tę nominację. Zobaczyli we mnie, co mogę dać zespołowi, więc jestem bardzo szczęśliwy – powiedział Immobile.

Reprezentacja Włoch już w sobotę o godzinie 20:45 zmierzy się z Macedonią Północną. Mecz będzie rozgrywany w ramach eliminacji do przyszłorocznego EURO.

Sprawdź także: Spalletti: musimy wyleczyć swoje rany

Komentarze