Icardi założy sprawą w sądzie przeciwko Interowi?

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Mauro Icardi, według doniesień La Repubblica przygotowuje się do działań prawnych, mających na celu rozwiązanie swojego kontraktu Interem Mediolan z powodu mobbingu – zastraszania w miejscu pracy.

Czytaj dalej…

Argentyńczyk miał otrzymać już informację, że nie znajduje się w planach klubu na nową kampanię, a trener Antonio Conte nie chce mieć piłkarza na przedsezonowym zgrupowaniu, nie widząc w tym żadnego sensu.

Icardi nie ukrywa, że nie chciał rozstawać się z Interem, mając nadzieję na to, że będzie mu dane kontynuowanie kariery w mediolańskiej ekipie. Powyższe doniesienia mogą jednak świadczyć o tym, że dni zawodnika w Interze są policzone. Podobno coraz realniejszych kształtów ma nabierać temat przenosin Icardiego do Juventusu FC.

Tymczasem gazeta La Repubblica sugeruje, że Icardi wraz ze swoją żoną Wandą Nara, pełniącą również obowiązki agenta piłkarza, przygotowują wniosek do sprawy w sądzie przeciwko mediolańskiemu klubowi, co ma być następstwem rzekomego nękania zawodnika i zmuszanie go do zmiany miejsca pracy poprzez zastraszanie i izolację.

Jeśli faktem się stanie, że Icardi będzie musiał trenować sam, z dala od reszty drużyny, niewykluczone, że dojdzie do rozwiązania umowy piłkarza, co miało już kiedyś miejsce w przypadku Gorana Pandeva, który w podobnych okolicznościach zakończył swoją współpracę z Lazio Rzym, Tym samym Argentyńczyk może stać się wolnym zawodnikiem, chociaż jego obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Warto jednak odnotować, że Inter może argumentować w sądzie odsunięcie zawodnika od składu z powodów zdrowotnych. Piłkarz borykał się niedawno z urazem kolana.

Komentarze