Icardi w Interze z siódemką

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Inter Mediolan oficjalnie potwierdził, że Mauro Icardi jest w kadrze klubu na sezon 2019/2020. Argentyńczyk po starcie numeru “9” na rzecz Romelu Lukaku, przejął “7”. Jest to o tyle ciekawe, że w powszechnej opinii być to numer zarezerwowany dla Alexisa Sancheza.

Czytaj dalej…

Argentyński napastnik nie jest widziany w składzie mediolańskiej drużyny przez Antonio Conte. Z kolei dyrektor generalny Czarno-niebieskich w osobie Beppe Marotty swego czasu zakomunikował, że Icardi nie znajduje się w planach Interu na nową kampanię. W każdym razie zawodnik wciąż nie zmienił klubu.

Zainteresowanie byłym kapitanem Interu wyrażały takie kluby jak AS Monaco, czy SSC Napoli. Niemniej sam piłkarz nie ukrywa, że bierze pod uwagę tylko przeprowadzkę do Juventusu FC, na co z kolei nie chce zgodzić się aktualny klub zawodnika, który nie ma zamiaru wzmacniać swojego głównego rywala w walce o scudetto.

Jeśli chodzi o inne nowe twarze w mediolańskiej ekipie, to warto odnotować, że Diego Godin będzie grał z numerem “2”, Stefano Sensi z “12”, Valentino Lazaro z “19”, Nicolo Barrella z “27”, a Lucien Agoume z “32”.

Mimo spekulacji związanych z odejściem z Interu poszczególnie zawodnicy też otrzymali konkretne umery. Federico Dimarco przejął “11”, Joao Mario “15”, Dalbert “29” i Alessandro Bastoni “95”.

Komentarze