Icardi szczerze o nowym kontrakcie

Serie A
Serie A

Ostatnie tygodnie to wysyp informacji na temat kontraktu Mauro Icardiego. Teraz sam zawodnik postanowił odnieść się do sprawy na swoim portalu społecznościowym, aby jasno i klarowanie odciąć się od pewnych medialnych spekulacji.

Czytaj dalej…

Kapitan Interu, za pomocą swoich mediów społecznościowych, napisał do swoich fanów kilka słów odnośnie jego pobytu w Interze Mediolan. Aktualny kontrakt zawodnika wygasa w 2021 roku, a gwiazda mediolańskiej drużyny była w ostatnich miesiącach łączona m.in. z jednej strony łączona z przenosinami do Realu Madryt czy Manchesteru United, z drugiej zaś informowano o możliwości przedłużenia umowy.

– Chcę wyjaśnić wszystkim fanom, że podpiszę kontrakt z Interem wtedy, kiedy zostanie mi złożona prawidłowa, konkretna i rozsądna oferta – zaczął Icardi.

– W ostatnim czasie na mój temat rozpowszechniono wiele kłamstw. Nie mam pojęcia skąd biorą się niektóre informacje. Są one wyssane z palca. Zarówno odnośnie nowego kontraktu jak i ewentualnych przenosin. Jak to w ogóle możliwe, że część z tych plotek rozpuszcza tak duży tytuł jak La Gazzetta dello Sport? – dodał.

Zawodnik odniósł się również do ostatnich plotek, które sugerowały, że może on zmienić agenta odpowiadającego za jego interesy. Aktualnie to stanowisko piastuje Wanda Nara, który jest zarazem jego żoną.

– Powtarzam jeszcze raz. Jestem szczęśliwy w Mediolanie, a także jestem bardzo zadowolony z pracy jaką wykonuje dla mnie Wanda. Ona świetnie dba o nasze interesy i mam nadzieję, że będzie to robiła do końca mojej kariery – zakończył Icardi.

Przypomnijmy, że Mauro Icardi rozegrał w tym sezonie już 22 spotkania, w których strzelił 13 goli i zanotował dwie asysty.

Komentarze