Icardi otwarty na przeprowadzkę do Napoli?

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Napastnik Interu Mediolan w osobie Mauro Icardiego według najnowszych doniesień mediów jest otwarty na dołączenie do SSC Napoli. Chociaż warto zaznaczyć, że w szeregach Juventusu FC nie ma zawodnika, który gra z numerem dziewięć na plecach, co może zwiastować to, że działacze Starej Damy zarezerwowali ten numer dla Argentyńczyka.

Czytaj dalej…

Wraz z powrotem Gonzalo Higuaina do Juve można było przypuszczać, że ten piłkarz będzie grał z numerem dziewięć. Tymczasem w trakcie potyczki przeciwko Tottenhamowi Hotspur argentyński napastnik zagrał z numerem 21.

Tymczasem dziennikarze Corriere dello Sport sugerują, że Icardi coraz bardziej bierze pod uwagę przeprowadzkę do teamu z Kampanii. Włoski dziennik sportowy sugeruje, że piłkarz w tym tygodniu ma się spotkań z trenerem Azzurrich w osobie Carlo Ancelottiego. Podobno zwolenniczką przeprowadzki zawodnika do Napoli jest jego żona i menedżerka – Wanda Nara.

Warto zaznaczyć, że także Inter bardziej skłania się ku temu, aby sprzedać Icardiego do ekipy z południa Włoch, nie chcąc wzmacniać Juventusu. Dodajmy, że w związku z tym, że Simone Verdi wkrótce najpewniej dołączy do Torino FC, to także w Napoli zwolni się koszulka z numerem dziewięć, którą mógłby przejąć Argentyńczyk.

Dodajmy, że Icardi wrócił już do Mediolanu po weekendzie spędzonym na Ibizie.

Komentarze