Icardi lada moment w PSG? Werner nie będzie jego następcą

Timo Werner
Timo Werner fot. Grzegorz Wajda

Dyrektor sportowy Interu Mediolan w rozmowie ze Sky Sport Italia ujawnił, że Mauro Icardi doszedł już do porozumienia z Paris Saint-Germain w sprawie indywidualnego kontraktu. Cały czas jednak stołeczny klub nie uzgodnił klauzuli odstępnego za Argentyńczyka w rozmowie z przedstawicielami Serie A.

Czytaj dalej…

Wierząc medialnym doniesieniom temat transferu definitywnego z udziałem Icardiego ma zostać sfinalizowany w trakcie weekendu. Dodajmy, że argentyński napastnik aktualnie broni barw PSG na zasadzie wypożyczenia.

– PSG ma możliwość z opcji wykupienia Icardiego, mając czas na to do 31 maja. Zobaczymy, jak sprawa się rozwinie. Wiem natomiast, że Mauro uzgodnił już z PSG warunki swojej umowy – mówił Piero Ausilio przed kamerą popularnego włoskiego nadawcy sportowego.

Reprezentant Niemiec nie zasili Interu!

Przedstawiciel Nerazzurrich jednocześnie dał do zrozumienia, że Interu latem nie zasilili Timo Werner. Napastnik RB Lipsk był łączony z przeprowadzką do teamu z miasta mody przez media.

Werner zawsze był przez nas zawodnikiem szanowanym ze względu na jego umiejętności. Mogę już jednak powiedzieć, że on do nas trafi z kilku powodów. Jesteśmy świadomi tego, że ma w swoim kontrakcie wpisaną klauzulę odstępnego, ale to nic nie zmienia. Ten zawodnik do nas nie dołączy – powiedział Ausilio w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Komentarze