Icardi do Napoli, Insigne do Interu?

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. Grzegorz Wajda

Cały czas niejasna jest przyszłość Mauro Icardiego. Z kolei najnowsze informacje włoskich środków masowego przekazu sugerują, że SSC Napoli jest gotowe na wymianę z Interem Mediolan. Do ekipy z Kampanii miałby trafić Argentyńczyk, a w przeciwnym kierunku udać by się miał Lorenzo Insigne

Czytaj dalej…

W sobotę światło dzienne ujrzała wypowiedź dyrektora generalnego Nerazzurrich Beppe Marotty, który dał jasno do zrozumienia wszystkim, że Icardi i Radja Nainggolan nie znajdują się w planach Interu na nową kampanię. Wygląda zatem na to, że wymieniona dwójka wkrótce zakończy swoją przygodę z mediolańskim klubem.

Corrierre dello Sport donosi, że żona argentyńskiego napastnika i jednocześnie jego menedżerka Wanda Nara już jest w trakcie poszukiwania domu w Neapolu. Tymczasem dziennikarze Tuttosport sugerują, że bardzo możliwy jest scenariusz, że Icardi trafi do Napoli, a w zamian za niego do mediolańskiej drużyny uda się Włoch Insigne.

Reprezentant Włoch to kapitan Azzurrich i jednocześnie zawodnik bardzo utożsamiający się z Neapolem. Niemniej ostatnio podpadł kilku grupom kibicowskim, co może przyczynić się do zmiany barw klubowych przez zawodnika.

Komentarze