Ibra nie wystąpi już w koszulce Milanu? Kolejny uraz snajpera

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović PressFocus

Zlatan Ibrahimović doznał kontuzji łydki, przez którą najprawdopodobniej nie wystąpi już w tym sezonie w barwach AC Milan. Jako, że jego umowa obowiązuje zaledwie do 30 czerwca, być może nie ujrzymy go już w czerwono-czarnych barwach.

  • Sobotnie badania medyczne potwierdziły uraz łydki Zlatana Ibrahimovicia. Najprawdopodobniej Szwed nie zdąży wrócić do zdrowia przed końcem sezonu
  • Obecna umowa weterana z Milanem obowiązuje zaledwie do 30 czerwca
  • Możliwe, że nie ujrzymy zatem Ibracadabry więcej w barwach Rossonerich

Ibrahimović z kontuzją łydki

Zlatan Ibrahimović doznał kontuzji podczas rozgrzewki do poprzedniego meczu AC Milan w Serie A z Lecce (2:0). Kilka dni później Szwed przeszedł badania medyczne, które potwierdziły kontuzję łydki. Jak donosi Calciomercato.com, 41-latek ma pauzować od dwóch do czterech tygodni. To oznacza, że najprawdopodobniej nie zobaczymy już weterana na boisku w tym sezonie. Cała kampania nie była udana w jego wykonaniu. Przez jej lwią część dochodził do zdrowia po innej kontuzji i rzadko był w stanie pomóc drużynie.

Może też okazać się, że już nie ujrzymy słynnego Ibracadabry w czerwono-czarnych barwach. Jego obecna umowa z AC Milan obowiązuje zaledwie do 30 czerwca. Nie wiadomo, czy władze Rossonerich zaproponują napastnikowi ofertę nowego kontraktu, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego problemy zdrowotne. Ponoć Szwed znalazł się na celowniku Monzy, której mógłby pomóc swoim doświadczeniem.

Ibrahimović rozegrał w tym sezonie zaledwie cztery spotkania w Serie A. Strzelił w nich jedną bramkę.

AC Milan
Cremonese
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3. maja 2023 22:06.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze